*Attentie: Punten voor het KNGF beroepsgerelateerde deel vraagt de cursist zelf aan. Lees hier hoe je dat doet.
Je hebt een opleiding gevolgd voor echografie van het bewegingsapparaat. De musculoskeletale echografie (MSU) is jou dus niet vreemd en je onderzoekt jouw patiënten regelmatig met dit beeldvormend onderzoek. Desondanks wil je een stap maken; je wil jezelf verder bekwamen en specialiseren in de echografie van de schouder. Bijvoorbeeld omdat je ook in opdracht van anderen scant of omdat je goede verslagen wilt maken voor collega’s en jezelf. Of gewoon, omdat je jouw werk nog beter wilt doen!
We herhalen alle structuren die in de basisopleiding aan bod zijn gekomen. Daarnaast kijken we naar de volgende anatomische structuren:
Dag 1
Dag 2
Onze twee fanatieke docenten Fred en Ellert-Jan hebben een schat aan mooie pathologiebeelden die ze deze dagen zullen delen. Daarnaast maken ze hun eigen zeer verhelderende anatomie tekeningen die het leerproces ten goede komen. En als bonus zullen we met een aantal klinische casussen de diepte ingaan omtrent het klinisch redeneren en de rol van echografie.
Naast het echolab schouder zijn er ook:
10.00 - 17.00u.
Een lekkere lunch is inbegrepen. Dieetwensen graag vooraf doorgeven.
Bij inschrijving voor een opleiding ontvang je het lesmateriaal digitaal in PDF.
De docenten gebruiken de volgende werkwijzen:
De docenten die in het NT-e actief zijn, hebben ruime ervaring in het vakgebied en leren jou de kneepjes van het vak. Ze zijn veelal - net als jij - in de praktijk actief. Wij proberen de docenten zo te programmeren dat je als cursist van meerdere docenten les krijgt.
Deze opleiding wordt afwisselend gegeven door (een combinatie van) onderstaande docenten.
Cursusnummer: 3796
Min / max deelnemers:
8
/ 14
Inbegrepen: Lunch
Aantal voorbereidingsuren: 0
Aantal contacturen: 12
Aantal zelfstudie-uren: 0
Totale studiebelasting uren: 12